Výroba nábytku a interiérový design

na míru Vašim potřebám

Naše služby

Návrh a realizace

Jsme schopni individuálně řešit Vaše požadavky jak v rozměru a tvaru, tak i v provedení rozličných materiálů a povrchových úprav. Klademe zvláštní důraz na vysokou kvalitu řemeslného provedení a kvalitu použitých materiálů, abychom dokázali uspokojit i nejnáročnější požadavky našich klientů. Šíří našeho sortimentu jsme schopni kompletně vybavit bytové i komerční prostory, restaurace, bary, kanceláře aj. a to jak v moderním tak i stylovém provedení.

interier-design1.jpg

interier-design2.jpg

Poradenství a konzultace

Úvodní konzultace a poradenství máme pro všechny klienty zdarma. Společně projdeme kombinace různých materiálů, dispozici místnosti, apod. Poradíme vám na co se máte při výběru například nové kuchyně zaměřit a pomůžeme vám s odhadem finanční náročnosti realizace. Rádi vám vysvětlíme, kde je dobré zainvestovat a kde se to naopak nemusí vyplatit. Budeme vám naslouchat, zároveň vám ale předáme rady, díky kterým vaše bydlení dostane smysl.

Výroba a montáž

Naše firma disponuje moderním truhlářským vybavením, pracujeme na značkových a kvalitních strojích, které nám zajišťují potřebnou kvalitu a rychlost výroby. Součástí našich služeb je doprava a finální montáž vyrobeného nábytku.

interier-design3.jpg

Orientační ceník

Každý návrh je naceněn individuálně, dle složitosti a rozsahu zadání.

Naše služby
První nezávazná konzultace zdarma
Návrh úprav 1 místnosti dle individuálních požadavků zákazníka